25 Nisan 2012 Çarşamba

Yeni Yetenek Burak ve Güncel Akor Sitesi

tozludefter | 19:56 | Best Blogger Tips

İnternet ortamında dolaşırken karşılaştığım ve hem içeriğinden hemde üslubundan oldukça hoşlandığım bir arkadaşımızın sitesini sizlerlede payalaşmak istiyorum.

Burak isimli arkadaşımız kendi çabasıyla ve yeteneği ile birbirinden güzel şarkıların coverlerini kendi sitesinde paylaşıma sunmuş. Bende sunduğu paylaşımlarından istifade ederek oldukça eğlendiğimi, büyük bir zevkle dinlediğimi belirtmek isterim. Sizlerinde ziyaret ederek benim gibi müziği ruhunuzda hissedeceğinizden eminim.Ayrıca arkadaşımız sadece kişisel bir site açmakla kalmamış, Gitar çalmayı sevenlerin büyük arayış içerisinde olduğu şarkı akorlarının yer aldığıda güzel bir site kurmuş. Valla ne yalan söyleyeyim gerçektende oldukça güzel bir site olmuş. Güncel ve sevilen parçaların orjinal tonlarını gördüğümde, özellikle de akorların üzerine gelindiğinde basılış şekillerininde yer aldığı mini pencere ile de müzik severlere büyük bir kolaylık sunduğu içinse ayrı bir mutluluk duydum.


2 yorum :

  1. Paylaştığınız bu bilgiler çok işime yarıyor .Bu konulara merakım çok zaten . Sac ektirme olarak sizi takip eder paylaşımlarınızın devamını bekleriz .

    YanıtlaSil
  2. İşinize yaradığını bilmek oldukça mutluluk verici. Takip ettiğiniz içinde ayrıca teşekkür ederim.

    YanıtlaSil

Sende karala bişeyler ☺

 

blogger templates | Make Money Online